O mně

Můj život je během svobodomyslného a vnímavého člověka směrem k nezávislosti, lásce a přátelství, tedy k obyčejnému lidskému štěstí a porozumění. Pocházím z univerzitního města Pardubice, na zdejším gymnáziu jsem prožila romantický čas středoškolských studií. Dnes bydlím v komorně laděném a klidném Hlučíně, ten je mi opravdovým domovem. A to proto, že zároveň s nastěhováním se vyplnily i moje představy o životě, jako barvy prozáří realitou černobílou fotografii.

Během předchozí praxe jsem ke své spokojenosti obvykle pracovala v týmu. Všechny tyto osobnosti (já si každého člověka a jeho poctivé práce považuji) zanechaly ve mně otisk a pomohly mi dále rozvíjet mou empatii. Mám ráda nejen výzvy, zdánlivě neuskutečnitelné sny, ale i komunikaci ve všech podobách. Hledání pravdy, boj s nepřízní osudu a za odstraňování překážek mě modeluje, naplňuje pozitivním adrenalinem – ten jde ruku v ruce s krásným pocitem sounáležitosti a očekávaného vítězství.

Mým nejcennějším darem je humor, mám smysl i pro ten nejčernější – dokáže rozehnat chmury i ve chvílích téměř nesnesitelného napětí. Fandím velké lehkosti, přirozenosti, víře v náš svět a víře v možnosti rozvoje každého člověka. KOUČINK je pro mě jednoznačnou volbou povolání. Nacházím naplnění v práci pro každého, kdo se touží vydat cestou náročných představ o životě.